października 03, 2011

Pani Gadżet - TVN Style

 Z czystą przyjemnością chcę zachęcić Was do oglądania panią Annę Nowak-Ibisz na TVN Style w programie „Pani gadżet”. Demonstruje nam gadżety, które na pierwszy rzut oka wydają się niezbędne i faktycznie tak jest ale czasem przestrzega nas przed zbędnymi gadżetami, albo tymi które faktycznie nie działają dobrze (np. damski depilator - ranking). Często w programie jest wybierana najlepsza marka danego produktu. Pani Anna testuje gadżety z dużym zaangażowaniem i jest na tyle przekonująca, że program ogląda się wyjątkowo przyjemnie.

Fotografia pochodzi z : http://tvnplayer.pl/
Program emitowany jest w Sobotę o godz. 9:30
Powtórka programu rónież w
Sobotę ale o godz. 12:45 i 21:15
Niedzielę o godz. 16:30

Poniżej szerzej opis programu z głownej strony www.tvnstyle.pl 


"O programie
„Pani Gadżet” to nowoczesny program dla wszystkich kobiet, zarówno tych robiących karierę w wielkim mieście, jak i tych, które dbają o domowe ognisko.


Fotografia pochodzi z : http://www.tvnstyle.pl/

Opowiemy w nim o gadżetach, które każda z nas powinna mieć w swoim domu, biurze lub torebce. Anna Nowak - Ibisz przetestuje każdy z nich na własnej skórze. Dzięki temu z pełną odpowiedzialnością podpowie kobietom, który z nich jest tylko piękną zabawką, a który po prostu trzeba mieć. Sprawdzimy więc, czy pieczenie chleba w domu jest rzeczywiście  wygodne oraz czy można zmieścić wszystkie drobiazgi potrzebne do makijażu w jednym futerale.

W kolejnych odcinkach prowadząca dowie się, czy istnieje sprzęt do fitnessu, który będzie ćwiczył za nas oraz jak można zrobić pyszne espresso w mini ekspresie ciśnieniowym. Anna Nowak – Ibisz wybada, którą
z wielofunkcyjnych suszarek warto kupić oraz jak działają najnowsze zabawki technologiczne sprzedawane z konsolami do gier. Dzięki programowi życie każdej kobiety stanie się prostsze, a nowoczesne gadżety sprawią, że będzie miała więcej czasu dla siebie. "

Polecam stronę programu : http://www.tvnstyle.pl/program/2735/view
Warto również zaglądać w zakładkę "Aktualności"

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz